Історія роботи зі Smart Analyzer

IDM Smart Analyser – це безкоштовне програмне забезпечення від компанії IDM для моніторингу роботи теплових насосів.

Сучасні теплові насоси – це обладнання з досить складною і розвинутою електронікою – системи збору інформації від безлічі датчиків, її аналіз, управління робочими вузлами.

Програма Smart Analyser дозволяє зчитувати всі дані про роботу теплового насоса IDM, переглядати лог-файли з SD-карти, встановленої в тепловому насосі, або віддалено, якщо обладнання підключене до мережі Інтернет.

У зв'язку з тим, що тепловий насос IDM будь-якої моделі і комплектації вже готовий до підключення, зчитування даних через інтернет – найзручніший варіант.

!!! Для підключення теплового насоса IDM до віддаленого доступу не потрібно ні додаткових модемів, ні додаткового програмного забезпечення, ні плати за користування віддаленим доступом, ніяких вимог до IP-адрес та якості інтернет-з'єднання !!!

Перше, що потрібно зробити, увійшовши в додаток, ввести логін і пароль.

У IDM Smart Analyser можна побачити 8 вкладок, з яких:

Import – вкладка, де можна вибрати джерело даних: завантажити дані з комп'ютера або флеш-карти в програму або вибрати тепловий насос з підключенням до системи myIDM для віддаленого доступу.

У вкладці myIDM можна вибрати конкретний тепловий насос зі списку, коректність роботи якого є необхідність перевірити:

Далі вибрати потрібний період роботи:

Вкладка Plot – графічне вікно: зі списку параметрів (близько 100 шт.) можна активувати потрібні, і по ним будуть побудовані графіки, де вісь ОХ - тимчасова шкала (дні, години, хвилини, секунди), ОY - зміна параметрів (температури, тиску, швидкість вентилятора, виникнення помилок і т.д.

ErrorLog – істрія помилок, час появи і опис (зникнення електрики, перекошення фаз, вихід за мінімальні і максимальні межі температур протоки, конденсації, випаровування, критичний тиск та різниця температур тощо.

ParamLog - історія змін у налаштуваннях. Дуже цінний розділ, коли замовник полюбляє часто міняти налаштування, а потім скаржитися, що щось некоректно працює. У розділі видно, коли змінювалися налаштування, якими вони були до зміни і якими стали після. Знову таки, всі ці дані доступні віддалено!

Analysis - розділ, в якому показано безліч даних по роботі вузлів теплового насоса: кількість пусків компресорів на добу, час роботи компресора / ів, циркуляційних насосів, триходових клапанів тощо (в хвилинах на добу, кількості теплової енергії, виробленої на добу тощо).