Контроль поверхневих систем охолодження

З ростом популярності теплових насосів зростає і популярність поверхневих систем опалення, як найбільш низькотемпературних систем.

Теплі підлоги, водяні стіни, стелі – це варіант опалення, який не тільки дозволить тепловому насосу працювати на низьких температурах і з високим СОР, а й опалення, яке зовсім не видно, тому воно не впливає на інтер'єр приміщення.

Також нерозривний зв'язок спільного зростання популярності теплових насосів і поверхневих систем – робота теплового насоса на охолодження приміщень в літній період і використання універсальних систем, які можуть працювати на опалення та охолодження.

Використовуючи для охолодження водяні стелі, стіни і підлоги, можна зменшити капітальні витрати на монтаж системи кліматоутворення.

Але у систем поверхневого охолодження є один недолік – при відсутності належного контролю на поверхні може утворюватися конденсат, особливо, коли в приміщенні підвищується вологість і температура холодоносія надмірно низька.

Завдяки автоматиці на базі контролера теплового насоса IDM можна контролювати процес охолодження трьома різними способами:

  1. Установка датчика вологості в одному з приміщень і зміна параметрів холодоносія: при перевищенні встановленої вологості циркуляція холодоносія призупиняється

    датчик вологості 1.jpg
    датчик вологості.jpg
  2. Установка датчиків температури / вологості в кожному приміщенні для управління кліматом покімнатно. Принцип управління аналогічний першому.

    кімнатний датчик.jpg
    кімнатний датчик1.jpg
  3. Установка реле точки роси для контролю утворення конденсату на поверхні стін або трубопроводів.

    реле точки роси1.jpg
    реле точки роси.jpg