Охолодження System cooling

Система охолодження IDM SYSTEM COOLING є розробкою компанії IDM. Система об'єднує в собі особливості пасивного і активного охолодження і дозволяє отримати ще ряд додаткових переваг:

1. Робота в режимі пасивного охолодження.

Пассив

2. Робота в режимі пасивного охолодження з одночасним приготуванням гарячої води. Вона у цьому випадку є безкоштовним побічним продуктом режиму охолодження.

Пассив+ГВС

3. Робота в режимі пасивного охолодження з одночасним приготуванням гарячої води і опалення. Гаряча вода та опалення в цьому випадку є безкоштовним побічним продуктом режиму охолодження.

Пассив+ГВС+отопление

4. Робота в режимі активного охолодження з одночасним приготуванням гарячої води і / або опалення. Дозволяє генерувати будь-яку температуру подачі в контур охолодження до + 3°С. Гаряча вода та опалення в цьому випадку є безкоштовним побічним продуктом режиму охолодження.

Актив+ГВС+отопление

5. Робота в режимі активного охолодження з одночасним приготуванням гарячої води і / або опалення і скидання надлишків тепла в геотермальне поле. Дозволяє генерувати будь-яку температуру подачі в контур охолодження до + 3°С.

Актив+сброс тепла