с. Санжійка. Приватний будинок.

Назва об'єкту:

Приватний будинок. Проектування і монтаж сучасної енергоефективної системи кліматоутворення в новому будинку. Одеська обл., Санжейка. Здано 2016 рік.

Спроектовано: ТОВ «Неотепло»
Змонтовано: ТОВ «Неотепло»

Основні параметри об'єкта:

Загальна площа - 240 кв.м.
Розрахункові тепловтрати - 15,5 кВт
Розрахункові теплопоступления - 8,9 кВт
Мінімальна потреба в ГВП - 400 л / сут

Основне джерело тепла:

Геотермальний тепловий насос Terra SW 17 Complete . Теплова потужність 17 кВт (B0 / W35).

Джерело відновлюваної енергії:

Геотермальне поле, що складається з 3 свердловин по 100 м глибиною. Двотрубні зонди, зведені на магістраль по схемі Тіхельманна.

Резервне джерело тепла:

Відсутнє. Газ не заведений.

Особливість системи ГВП:

Ємність Гігіенік 500/25 з розділовою пластиною. Додатково для нагріву води встановлений вакуумний сонячний колектор на воді Apricus AP-30. Система циркуляції під управлінням теплового насоса.

Особливість джерела холоду:

В якості холодогенератора для системи кондиціонування використовується геотермальне поле з модулем пасивного охолодження.

Особливість системи опалення / охолодження:

Система опалення / охолодження складається з 2 контурів з різними температурними режимами:

  1. тепла підлога і водяні стіни - стіни працюють на опалення та охолодження, теплі підлоги працюють тільки на опалення, а в літній період автоматично відключаються системою управління кліматом Navigator Pro
  2. фанкойли - працюють на охолодження. Кожен контур має своє погодозалежне управління і включення при різних вуличних температру.
Керування кліматом:

Передбачена система управління кліматом на основі контролера Navigator Pro, двох зонних модулів і набору дротяних датчиків температури / вологості в кожному приміщенні з віддаленим доступом.

Дистанційне керування:

Тепловий насос підключений до системи MyIDM, завдяки чому можливі диспетчеризація теплового насоса і дистанційне керування з тими можливостями, що і безпосередньо через контролер.