Тестовий доступ до робочих теплових насосів

Оцінити переваги теплового насоса IDM, а точніше контролера Navigator 2.0 тепер дуже просто – ми надаємо доступ до одного з працюючих в Україні теплових насосів кожному.

Звичайно, доступ надається на правах «гостя» без можливості редагування та зміни налаштувань клімату в приміщеннях або самого теплового насоса.

Щоб спробувати і оцінити всі переваги нашого контролера, необхідно встановити безкоштовний додаток IDM Smart Navigator для смартфона (Android або iOS) або персонального комп'ютера з ОС Windows.

Після установки програми, потрібно ввести пароль і логін, який може надати співробітник нашої компанії. Зверніться, будь ласка, в будь-який офіс

ОТРИМАТИ ДОСТУП

Увага!

При використанні одного облікового запису, можливий одночасний вхід з різних пристроїв для перегляду одного і того ж теплового насоса.

При цьому на контролері Navigator 1.7 відбувається синхронізація всіх пристроїв виведення інформації. Тобто картинка змінюється синхронно на дисплеї теплового насоса і всіх пристроях (ПК, смартфони, планшети), з яких в даний момент виконано вхід. Відповідно може бути відчуття «неслухняності» контролера, якщо декілька користувачів одночасно намагаються рухатися по меню в різних напрямках.

На контролері Navigator 2.0 з українським меню переходи по меню автономні – активні в один і той же момент користувачі не заважають один одному.